Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Wyniki eliminacji PolandEscape 2018

Poniżej prezentujemy listę najlepszych 80 drużyn, które ukończyły eliminacje PolandEscape 2018. Pierwsze 60 z nich zakwalifikowało się do drugiego etapu (więcej informacji tutaj). Kolejne 20 to lista rezerwowa drużyn, które będą mogły przystąpić od zapisów w przypadku, kiedy drużyny z pierwszej 60-tki zrezygnują z zawodów. Gratulujemy wszystkim!

  1. ZAGADKOWCY – 2h 54min 47s
  2. QNDZIOWELOVE – 3h 07min 19s
  3. THE S-CAPERS – 3h 11min 58s
  4. JUTRO TEŻ WAM UCIEKNIEMY! – 3h 22min 46s
  5. SOME FUNNY TEAM NAME – 3h 30min 11s
  6. JESTEM PEWIEN ŻE SKOŃCZYMY NA SZÓSTYM MIEJSCU! – 3h 40min 02s
  7. ZNAMY SIĘ TYLKO Z TINDERA – 4h 04min 02s
  8. PL IN ML – 4h 06min 54s
  9. 4 KOTY – 4h 26min 32s
  10. ŁÓDZKI KLUB UCIEKINIERÓW – 4h 26min 43s
  11. NADZWYCZAJNE KAŻUALE – 4h 27min 20s
  12. FLY FLY DON’T SLEEP – 4h 33min 35s
  13. UCIEKINIERZY Z SAN ESCOBAR – 4h 35min 46s
  14. DELTA SZWADRON SUPER COOL KOMANDO WILKÓW ALPHA – 4h 41min 56s
  15. LASEROWE JEDNOROŻCE – 4h 44min 08s
  16. ŁAPSERDAKI – 4h 47min 00s
  17. WARSAW MOOSES – 4h 48min 34s
  18. ESCAPEKOMANDO – 4h 54min 19s
  19. GDZIE JEST NEMO? – 4h 57min 02s
  20. PROROK ŻEREMIASZ I JEGO DZIELNE BOBRY, AKA ‚JA TAM NIE WEJDĘ – 5h 00min 29s
  21. ELEMENT & WYPUŚĆCIENAS – 5h 00min 45s
  22. CLUE SEEKERS – 5h 04min 43s
  23. ŚNIEŻNE LISY – 5h 04min 45s
  24. KŁIS – 5h 08min 39s
  25. NONAME – 5h 10min 01s
  26. ŁOBUZY – 5h 13min 29s
  27. GRULE – 5h 14min 37s
  28. AMAZEING TEAM NIEDŁUGO TRZECI POKÓJ – 5h 16min 18s
  29. TWENTY SEVEN – 5h 17min 01s
  30. PLANSZOHOLICY – 5h 22min 04s
  31. \(^.^)/ – 5h 22min 26s
  32. ZIOMALE – 5h 22min 29s
  33. CZOCHRACZE – 5h 26min 57s
  34. PAWLUCKY – 5h 27min 22s
  35. SEZAM(KEY) – 5h 28min 51s
  36. WOJOWNICZE LAMY NINJA – 5h 29min 34s
  37. RODZINA I KOT – 5h 29min 41s
  38. PIERWSZORZĘDNI – 5h 29min 47s
  39. ZESPÓŁ ER – 5h 31min 53s
  40. SZALONE TRAPERY – 5h 33min 53s
  41. BREAK THE BRAIN – 5h 36min 47s
  42. N&P – 5h 37min 13s
  43. GOSU TEAM – 5h 38min 27s
  44. MEL FORCE ONE – 5h 40min 33s
  45. PANDASONIC – 5h 46min 02s
  46. KAJETAN IDŹ ROZWIĄZUJ ZAGADKI – 5h 47min 08s
  47. VENI VIDI VYJŚCIE – 5h 48min 41s
  48. NIEMACZASU – 5h 50min 17s
  49. DRUŻYNA WESOŁEGO FURA – 5h 52min 47s
  50. UNDER THE IMPS – 5h 56min 48s
  51. KABACZEK TEAM – 5h 59min 10s
  52. NIEMAL MŁODE WILKI – 6h 00min 31s
  53. 3,50 <TRZY PIĘĆDZIESIĄT> – 6h 10min 57s
  54. PRAWIE REKORD – 6h 12min 01s
  55. PANDA EXPRESS – 6h 14min 48s
  56. WALECZNE KOTLETY – 6h 17min 23s
  57. WYGNANI ZE SMOCZEJ JAMY – 6h 17min 30s
  58. POKER FACE – 6h 17min 42s
  59. KAPCIE 1.0 – 6h 18min 03s
  60. NAZWA TEAMU – 6h 20min 03s
  61. ZŁOTY DIKS – 6h 20min 07s
  62. ZŁODZIEJE – 6h 22min 13s
  63. DRUŻYNA ER – 6h 28min 02s
  64. BUBCAKE – 6h 28min 06s
  65. ŁORSOŁ SZORT – 6h 29min 01s
  66. ALOHOMORA! – 6h 29min 48s
  67. AUDYT – 6h 30min 13s
  68. NAGRZANI – 6h 33min 22s
  69. SPRÓBUJ WPISAĆ OD TYŁU – 6h 37min 41s
  70. WALDEMARY – 6h 39min 55s
  71. WIEM CO ROBIĘ – 6h 40min 47s
  72. BEZ PODPOWIEDZI – 6h 43min 43s
  73. KOCHANIE, WYCHODZIMY! – 6h 48min 58s
  74. STONKI – 6h 51min 43s
  75. A JA WOLĘ PIWO – 7h 01min 35s
  76. POMIDOR – 7h 07min 38s
  77. ZESPÓŁ PLEH – 7h 10min 21s
  78. JAKKOLWIEK – 7h 25min 01s
  79. DAWN BREAKERS – 7h 30min 10s
  80. CZWORO UWIĘZIONYCH – 7h 33min 50s

Niestety w tym roku musieliśmy zdyskwalifikować 5 drużyn z pierwszej 80-tki za zachowania niezgodne z regulaminem PolandEscape.

Jak będą wyglądać zapisy do 2 etapu dowiecie się pod tym linkiem